Droga prawdziwego mężczyzny, David Deida

Droga prawdziwego mężczyzny, David Deida Maksymalizacja

Inna książka autora

 

Więcej szczegółów

Obniżka!

-10%

44,00 zł

39,60 zł

030a

 

David Deida to jeden z najbardziej odkrywczych i prowokacyjnych autorów naszych czasów. Jego język wyróżnia inteligentny styl, błyskotliwy humor oraz niezwykle dosadny sposób przekazywania głębokich życiowych prawd i mądrości. I taka też jest ta książka. Droga prawdziwego mężczyzny - jak napisał Ken Wilber – to prawdziwy przewodnik dla niewykastrowanego faceta. Niektórych on zdenerwuje i rozdrażni, ale dla większości będzie najlepszą inspiracją, jaką otrzymali kiedykolwiek w życiu. Niewiele jest książek, które zamiast o letniej seksualności, rozmytej przez mizerną duchowość, mówią o autentycznej męskiej seksualności i sile w kontekście mocnej duchowości. To książka, która z jednej strony odkrywa męską duszę, a z drugiej wyjaśnia mężczyznom kobiecą duszę i serce. Jest kluczem, który pozwoli zarówno mężczyznom i kobietom przenieść ich związki na zupełnie nowy poziom.

 

Książka odpowiada na pytania:

 

- Kim jest mężczyzna, który stwarza siebie na nowo
- Czym jest seksualna biegunowość
- Co jest priorytetem dla męskości a co dla kobiecości
- Czy można żyć z otwartym sercem, nawet jeśli to boli
- Jak szanować swoje granice i jak je przekraczać
- Czy mężczyzna powinien zmieniać zdanie, żeby zadowolić kobietę
- Jakie są podobieństwa w radzeniu sobie z kobietami i ze światem
- Jak rozpoznać co jest naszym najgłębszym celem
- Co to znaczy, że każda chwila życia jest albo testem albo świętowaniem
- Jak nie pogubić się w swoich zadaniach i obowiązkach
- Dlaczego tak ważne w każdej relacji jest wychwalanie
- Jaki jest największy dar jaki mężczyzna może ofiarować kobiecie
- Czy nasza analiza kobiecych nastrojów może je od nich uwolnić
- Dlaczego kobieta woli, żeby to mężczyzna podejmował decyzje
- Co to znaczy, że każda kobieta ma swoją „wewnętrzną temperaturę”
- Jak przyznać się do swoich mrocznych pragnień
- Jak obrócić swoją żądzę w dar
- Na czym polega wytrysk w górę kręgosłupa
- Dlaczego to mężczyzna odpowiada za rozwój i ewolucję w związku

 

David Deida – autor wielu bestsellerów m.in. Błękitna Prawda (Biały Wiatr, 2011), Podręcznik oświeconego seksu (Helion, 2008) Kochanie (Łukasz Łata, 2008) które rewolucjonizują sposób w jaki mężczyźni i kobiety rozwijają się duchowo i seksualnie. Jego nauczanie, wykłady i warsztaty na temat praktycznej duchowości naszych czasów zostały okrzyknięte jako jeden z najbardziej oryginalnych i autentycznych wkładów w poszerzenie ludzkiej świadomości.

Deida wymyślił i rozwinął wybitnie efektywny program ćwiczeń prowadzących do osobistej przemiany, której celem jest pełne przebudzenie umysłu, ciała i serca.

Jest  współzałożycielem Integral Institute, a także nauczał i prowadził badania na University of California’s Medical School w San Diego, University of California-Santa Cruz, San Jose State University, Lexington Institute w Bostonie oraz Ecole Polytechnique w Paryżu.

Jest autorem setek esejów, programów audio i video oraz wykładów, które wyjaśniają pojęcie w pełni integralnego podejścia do duchowości. Jego książki zostały opublikowane w piętnastu językach na całym świecie i są obowiązkowymi lekturami w szkołach wyższych, seminariach duchownych czy ośrodkach zajmujących się rozwojem osobistym. Są uważane za jedne z najgłębszych źródeł oferujących autentyczną duchową przemianę.  • Autor: David Deida
  • Przekład: Anna Jaśko, Łukasz Łata
  • ISBN: 978-83-64818-40-0
  • EAN: 9788364818400
  • Format: 140 x 205 mm
  • Ilość stron: 260
  • Oprawa: Miękka