Nowa Energia, Czas przełomu, Jeane Manning, Joel Garbon - outlet

 Nowa Energia, Czas przełomu, Jeane Manning, Joel Garbon - outlet Maksymalizacja

 

Uwaga! Sprzedaż do wyczerpania nakładu.Więcej szczegółów

Obniżka!

-34,10 zł

44,10 zł

10,00 zł

012

10 dostępnych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


przeczytaj fragment >>> 

 

Czy korzystanie z kosmicznej energii to tylko złudny sen, a jego orędownicy są zwykłymi szaleńcami, jak przeciwnicy ruchu Nowej Energii chcieliby, byśmy sądzili? Czy rację mają strażnicy oficjalnej nauki i nie da się zbudować maszyn działających na wodę, a tym bardziej na energię wziętą z powietrza? Przez długi czas ludzie mający wpływ na światową energetykę przeciwstawiali się zmianom, których wszyscy potrzebujemy, a które dotyczą nowych źródeł energii. Ale książka Nowa Energia – Czas Przełomu otwiera drzwi i przerywa tę trwającą od wieków grę. Już w tej chwili wiatr zmian rozpędza zaduch naszej dawnej ignorancji. Na całym świecie wiele wspaniałych umysłów, przy wykorzystaniu różnych metod dokonuje przełomowych odkryć, związanych z rewolucyjnymi technologiami energii – powstają niezwykłe silniki magnetyczne, przeprowadza się zaawansowane reakcje wodorowe, buduje nowe urządzenia, zachodzą niskoenergetyczne reakcje jądrowe. Nadszedł czas przełomu. W treść książki wplecione są barwne historie wynalazców z przeszłości oraz tych współczesnych – m.in Nicoli Tesli, Henrego Moraya, Viktora Schaubergera, Johna Kellego, Waltera Russela, Wilhelma Reicha, Floyda Sweeta, Wilhelma Mohornai wielu innych.

…fascynująca podróż przez prawdziwe doświadczenia naukowców i wynalazców … świat z którego wyłaniają się nowe rozwiązania energetyczne. Bez wątpienia ta książka będzie wymaganą szkolną lekturą, zaraz po tym gdy jeden z prezentowanych tu wynalazków znajdzie się na rynku. Thomas Valone, Ph.D., autor książki – „The Future of Energy: An Emerging Science" …niezwykle potrzebna i przystępnie napisana książka o przeszłych, obecnych i przyszłych, nowoczesnych technologiach energetycznych. Autorzy w rzetelny sposób ilustrują, jak każdy z nas może stać się aktywną częścią ruchu Nowej Energii. Christy L. Frazier,, Managing Editor „Infinite Energy Magazine"
 

Jeane Manning

Zdjęcie Autora Jeane Manning jest naukowcem, socjologiem i badaczem systemów energii skoku kwantowego, które mogłyby zastąpić ropę i wyeliminować jej negatywne następstwa. Jeane jest autorką publikacji „Nadchodząca Rewolucja Energetyczna” (Avery Publishing Group, New York, 1996, nakład obecnie wyczerpany); „Energie” (Omega Verlag, Germany, 2000 ); oraz współautorką innych tytułów z zakresu literatury faktu, w tym: "Angeles Don’t Play This HAARP", którą napisała razem z doktorem Nickiem Begich. Książki te zostały opublikowane w sześciu językach, a autorka jest cenionym mówcą, zapraszanym na wiele konferencji dotyczących energii w USA i Europie.

Jeane zaczęła rejestrować wydarzenia ze sceny Nowej Energii w latach osiemdziesiątych. W okresie, kiedy była zatrudniona w lokalnym magazynie o stylu życia, edytowała małomiasteczkową gazetę i zajmowała się inną pracą. Jednak każde wakacje wykorzystywała na prowadzenie wywiadów z naukowcami w Północnej Ameryce i Europie. Pracowała też w zarządzie Instytutu Nowej Energii z siedzibą w Utah, firmie zajmującej się energią oceaniczną – Blue Energy Canada, firmie geotermalnej – Essential Innovations oraz Ruchu Nowej Energii z siedzibą w Portland, Oregon. W styczniu 2007 roku grupa mężczyzn i kobiet zebrała się w mieszkaniu Jeane w Vancouver, aby stworzyć Kanadyjski Ruch Nowej Energii. Wysiłki tych zwykłych ludzi mają pomóc w stworzeniu świata o czystym powietrzu, wodach pełnych życia oraz zdrowych glebach. Trójka dorosłych dzieci Jeane i ich rodziny stale inspirują ją do działania.

Joel Garbon

Zdjęcie Autora Joel Garbon otrzymał stopień licencjacki w dziedzinie Nauki Stosowanej na Uniwersytecie w Miami, Oxford, Ohio. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie jako konsultant techniczny dla produktów papierniczych, chemicznych, budowlanych oraz w przemyśle uzdatniania wody. Jest konsultantem dla kilku wielkich i małych przedsiębiorstw w Północnej i Południowej Ameryce oraz wysoko cenionym mówcą i dydaktykiem, regularnie przeprowadzając prelekcje z dziedziny inżynierii.

Joel rozwinął kilka formuł chemicznych, stosowanych w przemyśle papierniczym i budowlanym, które odniosły sukces komercyjny; jest również współwynalazcą filtracyjnej technologii uzdatniania wody. Obecnie piastuje funkcję prezesa Ruchu Nowej Energii (www.NewEnergyMovement.org) i jest członkiem założycielem Kongresu Nowej Energii (www.NewEnergy-Congress.org), który posiada stale uaktualnianą i dostępną publicznie bazę danych – „Top 100”, najbardziej obiecujących, przełomowych technologii energetycznych.

Joel ma związek z wieloma organizacjami, które promują odpowiedzialne zarządzanie zasobami Ziemi i wspierają progresywne, zrównoważone technologie dla udoskonalenia ludzkiej cywilizacji. Wypowiadał się w wielu programach telewizyjnych i radiowych, na konferencjach oraz spotkaniach obywatelskich, nawołując do jednoczesnej ewolucji w ludzkiej świadomości i energetycznej technologii, aby sprostać trudnym wyzwaniom bieżącego czasu. Joel jest wreszcie autorem historycznego szkicu aktu prawnego, zatytułowanego „Akt Innowacji Energetycznej” z 2007 roku, który miał zostać wprowadzony, jako kongresowy projekt ustawy i służyć za szablon ustawodawstwa Nowej Energii na poziomach stanu, regionu i poziomie międzynarodowym. Postanowienia tego projektu wołają o pilne i poważne wsparcie federalne dla badań i rozwoju przełomowych energetycznych technologii.

  • Autor: Jeane Manning, Joel Garbon
  • Przekład: Agata Staszewska, Aleksandra Dębska
  • ISBN: 978-83-936119-5-9
  • EAN: 9788393611959
  • Format: 160 x 220 mm
  • Ilość stron: 290
  • Oprawa: Miękka