Błękitna Prawda, David Deida

Błękitna Prawda, David Deida Maksymalizacja

Inna książka autora

 

Więcej szczegółów

Obniżka!

-10%

39,90 zł

35,91 zł

030b

Jesteś czymś więcej niż pokazuje to twoje życie i … wiesz o tym. Kochasz bardziej … niż pozwalają ci związki i jesteś wspanialszy… niż sugeruje to twoja praca i kariera. W tajemnej głębi Istnienia jesteś nieskończony, twórczy, nieograniczony i … – jak się wydaje – kompletnie niezdolny, aby zaprezentować swoją pełną chwałę światu.

W „Błękitnej Prawdzie” David Deida – nauczyciel duchowy o międzynarodowej sławie – przedstawia skarbnicę wglądów, dla odkrycia prawdziwego celu własnego serca i niewyczerpanej pasji Miłości. W części pierwszej autor pokazuje jak – „otworzyć się na całość i pełnię każdej chwili, odczuwając tak głęboko wewnątrz oraz tak daleko na zewnątrz, jak tylko możesz i na tak długo jak otwiera się każda chwila – TERAZ”

W części drugiej wskazuje jak z wdziękiem poruszać się po ścieżce dzikiej krainy intymnych związków, odkrywając przy tym „sztukę obdarowywania się seksualnymi darami”. Ujawnia i wyjaśnia jak nie zagubić się w gmatwaninie złości, zazdrości, lęku i pożądania.


„Błękitna Prawda” jest unikalnym przewodnikiem prowadzącym do autentycznego przeżywania osobistej prawdy i przebudzenia oraz do swobodnego obdarowywania miłością wszystkiego i wszystkich dokoła.

Jest kilka kategorii, do których mogę zaliczyć takich indywidualistów jak David Deida – ale dla jego nauczania nie ma szufladki. On jest budowniczym mostu pomiędzy Wschodem i Zachodem, między starożytnymi i współczesnymi tradycjami mądrości. David swobodnie obraca się w dynamicznie żyjącej tradycji ustnego przekazu duchowych nauczycieli indywidualistów, którzy niczym free-jazzowi muzycy mogą grać swoje riffy bezpośrednio na Rzeczywistości, poza ustalonymi zasadami. Zapamiętajcie moje słowa – w przyszłości, mam nadzieję, że niezbyt odległej, oryginalna Zachodnia Dharma Davida Deidy będzie szeroko znana jako jeden z najwspanialszych i dostępnych wyrazów istoty duchowej praktyki, która dzisiaj jest tak swobodnie oferowana.

– LAMA SURYA DAS – autor Awakening Buddha Within.

Wśród jego książek należy wyróżnić klasyczne już pozycje – “Droga Pełniejszego Mężczyzny” i “Kochanie” – wydane w Polsce przez Wydawnictwo Deida.pl oraz praktyczne teksty o autentycznej, seksualnej duchowości, a wśród nich “Finding God Through Sex”, “Błękitna Prawda” i autobiograficzna powieść o skrajnie niekonwencjonalnym treningu duchowym “Wild Nights”.
Więcej o książce: www.deida.info

David Deida

Uznany za jednego z najbardziej wnikliwych i prowokujących nauczycieli duchowych naszych czasów, autor bestsellerów, David Deida, wciąż rewolucjonizuje sposób, w jaki mężczyźni i kobiety mogą rozwijać się duchowo oraz fizycznie w obszarze własnej seksualności. W dzisiejszych czasach jego nauczanie i książki na temat radykalnie praktycznej duchowości zostały okrzyknięte jako jedne z najbardziej oryginalnych i autentycznych pośród tego co obecnie jest dostępne w obszarze duchowego i osobistego wzrostu.

Znany na świecie poprzez swoje unikalne warsztaty o rozwoju duchowym i świętej seksualności, Deida stworzył i rozwinął niezwykle efektywny program transformujących praktyk, które służą przebudzeniu umysłu, ciała i serca. Współtworzył Integral Institute, nauczał i prowadził badania w University of California Medical School w San Diego, na Uniwersytecie Kalifornijskim Santa Cruz, w San Jose State University, Lexington Institute w Bostonie i w Ecole Polytechnique w Paryżu.

David Deida jest także szeroko znany jako autor setek esejów, nagrań audio i video, artykułów i książek, które wnoszą światło jako spójne podejście do duchowości. Wśród jego książek należy wyróżnić klasyczną już pozycję Droga Pełniejszego Mężczyzny oraz praktyczne teksty o autentycznej, seksualnej duchowości, a wśród nich Finding God Through Sex oraz “Błekitna Prawda” i autobiograficzną powieść o skrajnie niekonwencjonalnym treningu duchowym Wild Nights. Więcej na www.deida.info

  • Autor: David Deida
  • Przekład: Monika Kowalska
  • ISBN: 978-83-930663-5-3
  • EAN: 9788393066353
  • Format: 140 x 205 mm
  • Ilość stron: 228
  • Oprawa: Miękka
Błękitna Prawda - David Deida