Zwyczajne Kobiety, Niezwykła Mądrość, Rita Robinson

Zwyczajne Kobiety, Niezwykła Mądrość, Rita Robinson Maksymalizacja

39,90 zł

Stan: Oczekujemy na dostawę

003


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Książka „Zwyczajne Kobiety, Niezwykła Mądrość” to zbiór intymnych, szczerych rozmów z kobietami – nauczycielkami duchowymi, które żyją i wyglądają jak każdy z nas. Mają dzieci, mężów, pracę i rachunki do płacenia. Ich wyjątkowość polega na tym, że każda z nich przebudziła się do swojej prawdziwej natury. I choć wygląda to jak oświecenie, nie ma nic wspólnego ze starym stereotypem transcendencji, braku przywiązania czy niebiańskiej błogości. Wręcz przeciwnie. Oto prawdziwie kobieca strona duchowej podróży – sprowadzenie jej na ziemię i objęcie wszystkiego, co oznacza bycie człowiekiem.

Te prawdziwe życiowe opowieści pokazują na praktycznych przykładach, co znaczy być w pełni przebudzonym i w pełni zaangażowanym. Poznawać i przygarnąć świat bez oporu – nawet i szczególnie wtedy, gdy nie jest to łatwe – w obliczu śmierci, rozwodu, choroby. To zaproszenie dotyczy każdego z nas… jeśli te zwyczajne kobiety mogą być w pełni przebudzone i na wskroś ludzkie, to dlaczego nie ja, dlaczego nie ty? I dlaczego nie teraz.

Oto książka, która daje pozwolenie na bycie sobą, na prosty cud tego kim naprawdę jesteśmy.

Rita Marie Robinson

Podobnie jak wiele kobiet ze swojego pokolenia, Rita Marie Robinson przez całe życie poszukiwała odpowiedzi. Szukając ich poza sobą poznała wiele dróg: szamanizm, buddyzm czy Kościoły Nowej Myśli.

Równie wszechstronne były jej zainteresowania zawodowe – pracowała jako dziennikarka radiowa, w biurze nieruchomości, agencji deweloperskiej, a w końcu jako psychoterapeutka. W 1995 roku otrzymała tytuł magistra w Pacifica Graduate Institute, który jest znany ze swego, archetypowego i skoncentrowanego na duszy, podejścia do życiowego doradztwa.

Po śmierci męża w 1994 roku Rita udzielała się jako wolontariusz w hospicjum oraz brała udział w programie Joan Halifax pod nazwą „Compassionate Care of the Dying” (Pełna współczucia opieka nad umierającymi – przyp. tłum).

Mieszkała i pracowała w Santa Barbara i Santa Fe. Obecnie mieszka ze swoim długoletnim partnerem Chrisem w miejscowości Telluride w stanie Kolorado, w pięknym zakątku, na szczycie góry. Mają dom z dużym ogrodem i psa.

  • Autor: Rita Marie Robinson
  • Przekład: Alicja Techmańska
  • ISBN: 978-83-930663-1-5
  • EAN: 9788393066315
  • Format: 140 x 210 mm
  • Ilość stron: 250
  • Oprawa: Miękka