Podróż Aniołów, Geoffrey Hoppe & Linda Hoppe

Podróż Aniołów, Geoffrey Hoppe & Linda Hoppe Maksymalizacja

Niezwykła alegoria historii ludzkości ukazana w kontekście obecnej transformacji świadomości na Ziemi. Jedyny prawdziwy klucz do wewnętrzne przemiany to autentyczna miłość do siebie i akceptacja własnych kreacji.

Więcej szczegółów

Obniżka!

-40%

39,90 zł

23,94 zł

017

40 dostępnych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


 

Książka Podróż Aniołów Geoffreya i Lindy Hoppe powstała na podstawie przekazów Tobiasza, bohatera biblijnej księgi Tobita. Istnieje wiele teorii na temat tego, kim jesteśmy, dlaczego znaleźliśmy się na Ziemi i dokąd zmierza nasza cywilizacja. Jedne z hipotez mają swoje korzenie w religiach, inne posiadają charakter typowo naukowy. Alegoria dziejów ludzkości przedstawiona przez Tobiasza jest inna, niż wszystko co do tej pory słyszeliśmy. Sięga czasów tak odległych, że nie jest możliwa ich naukowa weryfikacja. A jednak jest w nas taka część, która potrafi POCZUĆ czy słowa zawarte w książce są prawdziwe.

Jest to o tyle istotne, że wyzwania, które pojawiają się w naszym obecnym życiu okazują się być echem tego, co wydarzyło się w odległej przeszłości. Tak czy owak Tobiasz nie zaleca specjalnych praktyk czy umysłowych analiz. Sama świadomość oraz autentyczna akceptacja tego, co miało miejsce dawno temu jest uzdrawiającym czynnikiem i stanowi klucz do szczęśliwego funkcjonowania w teraźniejszości oraz tworzenia pomyślnej przyszłości. Zresztą tak samo jak drugi przekazany w książce sekret – najważniejszym czynnikiem duchowej przemiany oraz sposobem na spełnione życie okazuje się być autentyczna miłość i zaufanie do samego siebie. Tobiasz radzi jak osiągnąć tę wewnętrzną integrację oraz pokazuje w jaki sposób te duchowe wartości przenieść z pozycji abstrakcyjnych idei do naszej codzienności.

 

Geoffrey i Linda Hoppe są założycielami Karmazynowego Kręgu – międzynarodowego stowarzyszenia non-profit, które zapewnia przestrzeń, przewodnictwo i wsparcie dla ludzi przechodzących proces duchowego przebudzenia. Są autorami trzech innych, wydanych także w Polsce książek – Mistrzowie Nowej Energii, Żyj swoją Boskością oraz Twórca(www.bialywiatr.com).
Od 1999 roku oboje przekazują do publicznej wiadomości przekazy Mistrzów – Tobiasza, Kuthumiego Lal Singh oraz Adamusa Saint Germain. Są również twórcami internetowej rozgłośni radiowej – Awakening Zone. Mieszkają w Golden (Colorado, USA)
Więcej informacji na stronach – www.crimsoncircle.comwww.awakeningzone.comwww.shaumbra.pl

 

 

 

  • Autor: Geoffrey i Linda Hoppe
  • Przekład: Katarzyna Emilia Bogdan
  • ISBN: 978-83-939440-8-8
  • EAN: 9788393944088
  • Format: 140 x 205 mm
  • Ilość stron: 192
  • Oprawa: Miękka