Rewolucja Miłości, Matt Kahn

Rewolucja Miłości, Matt Kahn Maksymalizacja
Obniżka!

-10%

44,00 zł

39,60 zł

039

91 dostępnych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,50 zł.


Przełomowe nauki o miłości – najpotężniejszym katalizatorze zmian i uzdrowienia.


W twoim sercu znajdują się nieskończone dary  i zdolności.  W Rewolucji Miłości Matt Kahn zachęca do tego, abyś odkrył w sobie moc, szczęście i spełnienie, uświadamiając sobie, iż ponadczasowy akt Kochania Tego Co Się Pojawia usuwa wszelkie przeszkody i ograniczenia. Autor nieraz powtarza - Każda chwila jest głębokim zaproszeniem do uzdrowienia przyczyn ludzkiego cierpienia i celebrowania Ducha, dzięki otwarciu serca na jego nieograniczony potencjał. Miłość jest jedyną odpowiedzią na niezliczoną ilość pytań w tym wszechświecie.
Głęboki przekaz płynący z tej książki wytycza nowy paradygmat duchowy.  Jest ona wspaniałym towarzyszem w duchowej ewolucji miłości. Zdumiewająco krzepiąca, praktyczna i wspaniała książka, która wpłynie na twoje życie. Naprawdę. Przeczytaj ją i zastosuj jej mądrość.

(dr CHRISTIANE NORTHRUP, autorka bestsellerów New York Times’a
- Ciało kobiety, mądrość kobiety oraz Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją
).

 

Matt Kahn jest autorem i niezwykle sensytywnym nauczycielem duchowym. Od ósmego roku życia zaczął doświadczać serii wyjątkowych, spontanicznych przebudzeń, dzięki którym teraz  może transformować życie ludzi na całym świecie, dzieląc się swoim pełnym miłości przekazem zawartym w pięciu słowach: KOCHAJ TO CO SIĘ POJAWIA… Więcej na stronie: www.truedivinenature.com

 

 

 

 

  • Autor: Matt Kahn
  • Przekład: Karolina Bochenek
  • ISBN: 978-83-64818-54-7
  • EAN: 9788364818547
  • Format: 140 x 205 mm
  • Ilość stron: 242
  • Oprawa: Miękka
Matt Kahn o swojej książce.