Zmiana, Jim Self & Roxane Burnett

Zmiana, Jim Self & Roxane Burnett Maksymalizacja
Obniżka!

-10%

47,00 zł

42,30 zł

029

 

Jesteśmy w trakcie wielkiej przemiany - ZMIANY, która przekształca i rozszerza nie tylko naszą świadomość, ale wpływa na każdy aspekt życia na Ziemi – na struktury polityczne, społeczne i ekonomiczne, środowisko, pogodę, na każdą instytucję, wszystkie wojny, na to jak postrzegamy swoje związki, pracę, na każdą myśl jaką myślimy i każde uczucie, które czujemy. Krótko mówiąc, stare nawyki myślenia, odczuwania i zachowania, które znamy jako trzeci wymiar właśnie odchodzą. Przenosimy się w czwarto- a potem w piąto-wymiarową świadomość i doświadczenie.

Choć to przejście jest bardzo ekscytujące, jednocześnie sprawia znaczne trudności wielu ludziom, którzy nagle doświadczają uczuć, sytuacji i emocji, co do których nie mają żadnych punktów odniesienia.

Książka odpowiada na pytania:

- Co mamy na myśli, kiedy mówimy, że „trzeci wymiar odchodzi”
- Na czym polega Zmiana, która wydarza się na Ziemi
- Co dzieje się z NASZYM światem
- Czym są i jak działają Fale Zmiany
- Jak Zmiana wpływa na każdego z nas: fizycznie, emocjonalnie, materialnie, duchowo...
- Czym są Symptomy Wzniesienia
- Jakie są podstawowe struktury trzeciego wymiaru (dualność, reakcyjny czas teraźniejszy, umysł racjonalny)
- Do kogo w istocie należy większość myśli, które pojawia się w naszej głowie
- Czy rzeczywiście czas płynie obecnie szybciej
- Na czym polega utrata wspomnień i przypominanie sobie SIEBIE
- Jak tworzyć własne Niebo na Ziemi
- Jakie są podstawowe struktury czwartego wymiaru (czas TERAZ, wybór, paradoks, dostrojenie, równowaga)
- Czym jest i co charakteryzuje piąty wymiar
- O czym naprawdę mówi Prawo Przyciągania
- Jak zmienić częstotliwość swoich myśli
- Czym jest Faktor Miłości
- Jakie stosować narzędzia, żeby zbudować siebie na nowo
- Jaki jest najlepszy sposób na ugruntowanie
- Jak pracować z Różą i Ośmiościanem
- Czym są Żywe Słowa i jak ich używać
- Czy szczęście można WYBRAĆ
- Jak doprowadzić do równowagi swoją męską i kobiecą energię
- Jak stworzyć zmysłowy, zdrowy i szczęśliwy związek
- Jak nie odczuwać bólu innych ludzi

 

 

Jim Self jest międzynarodowym nauczycielem, mówcą, autorem książki Spirit Matters: Down-to-Earth Tools for a Spirited Life, oraz liderem w dziedzinie rozwoju duchowego. Jest jednym z niewielu wiodących mentorów, doradców i wykładowców, którzy dostarczają rzetelnych, aktualnych informacji i praktycznych narzędzi energetycznych, żeby dotrzymać kroku dziejącej się Zmianie. Jim z powodzeniem obraca się w obu światach.

Mając dwadzieścia sześć lat został wybrany na pierwszą z dwóch kadencji do rady miasta San Jose w Kaliforni,  gdzie potem urzędował jako zastępca burmistrza. Przed końcem drugiej kadencji został zatrudniony przez prezydenta Jimmy Cartera na stanowisko doradcy i dyrektora w rządowej agencji operacyjnej w departamencie energetyki. Jako przedsiębiorca z sukcesem stworzył i sprzedał dwie korporacje, a obecnie jest prezesem zarządu, w założonej przez siebie korporacji diagnostyki medycznej.

Równocześnie, Jim od najmłodszych lat miał zdolność pamiętania doświadczeń jakie miewa w czasie snu. Przez ponad dwadzieścia ostatnich  lat utrzymuje świadomy kontakt z Archaniołami, Wzniesionymi Mistrzami i nauczycielami Światła. Narzędzia oraz informacje prezentowane w programie Opanowania Alchemii są efektem tej współpracy. Jim od trzydziestu lat prowadzi seminaria na temat osobistego zarządzania energią i narzędzi Opanowania Alchemii.

Roxane Burnett jest współautorką książki Spirit Matters oraz Zmiana: co to znaczy, że trzeci wymiar odchodzi.  Ucząc metod oraz narzędzi służących rozwijaniu intuicji i osobistej mocy od 1994 roku pracuje z indywidualnymi osobami oraz grupami kobiet - biznesowymi i zawodowymi. Występowała w amerykańskich i australijskich programach radiowych i telewizyjnych. Roxane jest współzałożycielką Mastering Alchemy (Opanowanie Alchemii), zarządza biznesem, stroną internetową oraz wieloma wolontariuszami. Razem z Jimem, z wielką radością tworzy i prezentuje tę pracę. 

  • Autor: Jim Self, Roxane Burnett
  • Przekład: Monika Kowalska
  • ISBN: 978-83-64818-41-7
  • EAN: 9788364818417
  • Format: 140 x 205 mm
  • Ilość stron: 310
  • Oprawa: Miękka