Magazyn SHAUMBRA nr 10 + Związki w Nowej Energii

Magazyn SHAUMBRA nr 10 + Związki w Nowej Energii Maksymalizacja

 

SPIS TREŚCI
To ma sens /Geoffrey Hoppe/    4
Czego chcesz? /Jean Tinder/    8
Nowości wydawnicze    11
Jaśniejsza strona ciemnej strony oświecenia /Lily von Beep/    15
Skąd wiesz? /Jean Tinder/    21
Kącik archiwalny – Mediacje    24
Ludzie Shaumbry    26Więcej szczegółów

29,90 zł

052S

4 dostępnych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


 

Ażeby zmienić rzeczywistość, trzeba ją dla siebie zrobić, a to oznacza, że trzeba ją sobie naprawdę wyobrazić, wymarzyć albo wczuć się w inne wymiary, a inne wymiary nie istnieją, dopóki wy się w nich nie znajdziecie.
Nie myślcie o innych wymiarach jak o czymś gotowym, jak o istniejących już niebiosach, jak o czymś, co już jest określone, bo to pułapka. I kiedy w nią wpadniecie, okaże się ona jedynie przedłużeniem tej rzeczywistości. To dlatego właśnie jestem kategorycznie przeciwny tym wszystkim opowieściom ludzi o tym, że dostali się w piąty wymiar czy w szósty wymiar, czy inne, bo zwyczajnie nabierają się tylko na nieco bardziej wygładzoną ludzką rzeczywistość. Tak naprawdę nie rozumieją, że tych rzeczywistości nie ma.
Tam nie ma niczego dopóki WAS TAM NIE MA, a dopiero wtedy nowa rzeczywistość przybiera formę, nowa rzeczywistość zaczyna się rodzić. I nie jest to rzeczywistość, do której sprowadzicie wszystkich pozostałych, nie ma co nawet martwić się o to teraz, ale taka rzeczywistość, którą tworzycie samodzielnie dla siebie.

Adamus Saint-Germain