Zmiana perspektywy

Zmiana perspektywy


Mówimy tu o chodzeniu jak Mistrz. Słyszeliście jak mówiłem o tym już wcześniej - Krocz jak Mistrz - i powtórzę teraz, że jeśli zaczniecie kroczyć jak Mistrz, zaczniecie odczuwać jak Mistrz… faktycznie zaczniecie być Mistrzem, którym naprawdę jesteście. Większość ludzi postrzega siebie jako ograniczonego człowieka, do pewnego stopnia małego i dosłownie oni chodzą w ten sposób. Linda, czy możesz zademonstrować? (śmiech) Ona wykonuje taką dobrą robotę. Pojawia się pytanie – intelektualne pytanie – czy to tylko gra, czy to jest rzeczywiste? (śmiech)

Pomyślcie o sposobie chodzenia, dosłownie. To wspaniały przykład - sposób chodzenia. Jak chodzicie na co dzień? Patrzycie w dół na ulicę, garbicie ramiona, idziecie jak przygnębieni ludzie. Jeśli zaczniecie chodzić jak Mistrz, rzeczywiście zmienicie waszą perspektywę. (demonstruje)

Zmiana perspektywy. Innymi słowy, zaczynacie naprawdę czuć się jak Mistrz, którym w rzeczywistości jesteście. I Linda to zademonstruje, a następnie znajdzie ochotnika.

To jest Linda krocząca jak Mistrz - wow! (oklaski publiczności) - znajdź kogoś, kogokolwiek, kto kroczy jak Mistrz. To dlatego zapisaliście się na ten warsztat. Czyż nie?

LINDA: Gitta może to zrobić. Wiem, że potrafisz.

ADAMUS: Do przodu środkowym przejściem.

LINDA: Popatrzcie.

ADAMUS: Weź głęboki oddech, a przed rozpoczęciem spaceru ... zaraz. Wracaj. Hej, hej, hej! Mistrzu, wracaj! (Adamus chichocze) Tak, stań tutaj. Twarzą do publiczności. Tak. Weź głęboki oddech. Mm… hmm. Teraz, zamiast z ludzką samoświadomością idź jak Mistrz. (demonstruje swój chód wśród zachwytów i śmiechu na widowni)

Spacer Mistrza. Doskonały! (oklaski od publiczności i Adamusa) Dobrze! Tak. I można go trochę podkoloryzować. Możecie, no wiecie, dodać trochę zarozumiałości. Tak. Mistrz jest bardzo pewny siebie, taki cool. Tak! (śmiech) Tak, to jest to. Tak. Dobrze. Dziękuję.

To trochę taka mała gra z samym sobą, ale wiecie … lepsze to, niż inne gry, gdy chodzicie jakbyście byli sfrustrowani... przygnębieni... (śmiech). Zmęczony człowiek! Chodzi o percepcję. Jak chcecie siebie postrzegać? I znowu, to jest po prostu taka śmieszna gierka z samym sobą. Jednak wydostaje was z umysłu i zaczynacie odczuwać jak Mistrz, którym naprawdę jesteście.

Chcę abyście naprawdę to zapamiętali. To robi różnicę. Powiedzmy, że macie zły dzień, wszystko jest chaotyczne, czujecie się zmęczeni  i przegrani. Weźcie po prostu głęboki oddech. Zapomnijcie o wszystkim. Po prostu kroczcie jak Mistrz.

Teraz krocz jak Mistrz i mów jak Mistrz. Jak mówi Mistrz? Pewnie i zdecydowanie. Mówi ze zmysłową barwą w głosie. Nie mówi lękliwie. Celowo wydłuża słowa. (niektórzy się śmieją) Jestem oświecona, tak - gdy idziesz. Lub cokolwiek chcesz powiedzieć.

To jest cudownie proste. To nie jest coś, czego kiedykolwiek będziecie się uczyć w jakiejś ezoterycznej Szkole Tajemnej, ponieważ to jest bardzo proste. Po prostu zacznijcie chodzić jak Mistrz i mówić jak Mistrz… a potem nagle zdacie sobie sprawę -  Jestem Mistrzem! Wow!

Chcę, żebyście zaobserwowali, jak zwykle chodzą ludzie. Już wiecie. (demonstruje) Tak. Spróbujcie poszukać kogoś na ulicy i powiedzieć - Witaj Mistrzu. (śmiech) Spróbujcie tylko iść ulicą z uśmiechem, pewnym krokiem, trochę zau ... (Adamus chichocze) Jesteś następna! (śmiech) Trochę zaufania. To nie ma znaczenia, co inni pomyślą, ponieważ zaczynasz urzeczywistniać, że JESTEM MISTRZEM.

Macie problemy z pieniędzmi? Dlaczego podchodzić do tego z ludzkiego punktu widzenia? Zarządzajcie pieniędzmi jak Mistrz. Co to znaczy? To oznacza, że już wiecie, iż energia tam jest. Obfitość tam jest. Widzicie, w starej perspektywie nie patrzyliście na to w ten sposób. Byliście skupieni na tym co na dole, zgarbieni.  A istnieje ogromna ilość obfitości.

Oczywiście to taka – można rzec - głupia gra, głupia sztuczka… ale w rzeczywistości bardzo prawdziwa. Chodząc jak Mistrz, stajecie się Mistrzem. To bardzo prosta fizyka.  Zachowując się jak Mistrz, przyciągacie mistrzowskie energie, które są już wszędzie wokół, aby wam służyć. Mówiąc jak Mistrz, też przyciągacie energię Mistrza. Ale jeśli chodzicie jak człowiek, przyciągniecie mizerne, żałosne, ludzkie energie. Bardzo proste i bardzo dosłowne…  i macie możliwość, aby to ćwiczyć.

Jak powiedziałem, to jest mała piękna rzecz, jaką możecie dla siebie zrobić. Prawdopodobnie zapomnicie 95 procent z tego, co tutaj mówiliśmy.

Ale wystarczy jeśli zapamiętacie tylko to … kiedy dacie się złapać w cały ten emocjonalny życiowy chaos, zatrzymajcie się na chwilę. Chodźcie jak Mistrz. Mówcie jak Mistrz. To nagle zmieni  sposób w jaki energia przychodzi do waszego życia. To zmieni jej punkt skupienia, wpłynie na jej jakość oraz zmieni równowagę jej dualnych elementów.

Energia jest bardzo dosłowna. Nie obchodzi jej czy ratujecie, czy niszczycie świat. Naprawdę nie. Ona prostu na was reaguje. Więc cóż za wspaniała możliwość, aby dokonać wyboru, po prostu chodzić, mówić i myśleć jak Mistrz… a energia odpowiednio odpowie.

W skrócie, to wszystko jest kwestią perspektywy. Czy chcesz mieć perspektywę kogoś oświeconego… którym już jesteście, czy optykę ograniczonego mentalnie człowieka?


Fragment pochodzi z książki Adamusa Saint Germain - Krystaliczna Świadomość w przekazie Geoffrey'a i Lindy Hoppe (www.bialywiatr.com)

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code