Szukaj rozwiązań nie dramatów

Dodane przez
Ludzie uwielbiają problemy. Gdybyśmy ich nie kochali, nie tworzylibyśmy ich bez przerwy. Skoro tylko rozwiążemy jeden, natychmiast znajdujemy na jego miejsce kolejny. To rodzaj zabawy, gry i cykl, który wszyscy znamy aż nadto. W rzeczywistości staliśmy się w tym tak dobrzy, że zapomnieliśmy, że są inne możliwości.

Zmiana perspektywy

Dodane przez
Energia jest bardzo dosłowna. Nie obchodzi jej czy ratujecie, czy niszczycie świat. Naprawdę nie. Ona prostu na was reaguje. Więc cóż za wspaniała możliwość, aby dokonać wyboru, po prostu chodzić, mówić i myśleć jak Mistrz… a energia odpowiednio odpowie.W skrócie, to wszystko jest kwestią perspektywy. Czy chcesz mieć perspektywę kogoś oświeconego… którym już jesteście, czy optykę ograniczonego mentalnie człowieka?

Wszystko jest z tobą w porządku

Dodane przez
Przyjacielu, od samego początku, nigdy nie byłeś zepsuty czy uszkodzony. Nie urodziłeś się w grzechu. Nie byłeś przeznaczony na wysypisko ze śmieciami. Twojemu życiu nigdy niczego zasadniczego nie brakowało. Ty tylko tak myślałeś. Inni ludzie próbowali cię przekonać, że nie jesteś wystarczająco dobry, ponieważ sami też tak się czuli. W swojej niewinności, nie mając żadnych dowodów, że jest inaczej, uwierzyłeś im

List Miłosny - Jean Tinder

Dodane przez
Po pierwsze… moje kochane, drogocenne Ciało… tak, wiem, że było ci trudno przez te kilka ostatnich lat. Do licha… całe to życie było bardzo burzliwe. Pamiętam (i ty na pewno też) zmagania oraz bóle jakich doświadczyłeś w innych wcieleniach… ale z powodu nieustannej presji i wyzwań, to życie przebija wszystkie inne. A ty wciąż tu jesteś, „telepiąc się” i pracując ciężko dzień po dniu. Jakże bardzo kocham cię za to.