Język Cudów jako rekomendacja miesiąca w portalu nieznanyswiat.pl
  
Amelia Kinkade - nieznanyswiat.pl

Na łamach portalu nieznanyswiat.pl jako rekomendacja miesiąca pojawiła się książka Amelii Kinkade - Język Cudów. Naucz się rozmiawiać z zwierzetami.


Kliknij i zobacz recenzję.


Zobacz wiecej... w portalu nieznanyswiat.pl

  
Dzień Dobry TVN - Amelia Kinkade - Nauczycielka zwierząt
  
Amelia Kinkade

Gościem Dzień Dobry TVN jest Amelia Kinkade - ceniona na świecie nauczycielka języka zwierząt, wykładowca i autorka bestsellerów o komunikacji międzygatunkowej. Powiedziała, w jaki sposób odkryła swój talent i jak rozmawia ze zwierzętami.


Zobacz wiecej... w portalu dziendobry.tvn.pl

  
Co o książce Bez Kontroli pisał portal biznesistyl?
  
Bez kontroli

Amerykańska psycholog dr Shefali Tsabary wychodzi z rewolucyjnego dla wielu rodziców założenia, że dzieci można wychowywać nie stosując kar ani dyscypliny. To, co nam wydaje się nie do pomyślenia, w terapii stosowanej przez dr Shefali Tsabary przynosi efekty. O tym właśnie jest jej najnowsza książka pt. „Bez kontroli” wydana przez rzeszowskie wydawnictwo Biały Wiatr.


Czytaj wiecej... w portalu biznesistyl.pl

  
Radiomerkury.pl i książka Zrozumieć Mężczyznę
  
zrozumieć mężczyznę

W Światowym Dniu Mężczyzn rozmawiamy o mężczyznach z Renatą Arendt-Dziurdzikowską.

To dziennikarka, trener personalny i współautorka książki "Zrozumieć mężczyznę". Dlaczego tak ważna jest męska przyjaźń? Posłuchajcie!


Czytaj wiecej... w portalu radiomerkury.pl

  
Shefali Tsabary - Świadomi Rodzice w psycholog-pisze.pl
  
świadomi rodzice

Czy zastanawialiście się kiedyś (mówię do tych bezdzietnych) nad tym, jakimi rodzicami będziecie w przyszłości? Macie jakieś zakodowane schematy? Uważacie, że Wasi rodzice byli idealni i świetnie się sprawdzili w tej roli? A może myślicie tylko o tym, by Wasze dziecko miało zupełnie odwrotny wzorzec?


Czytaj wiecej... w portalu psycholog-pisze.pl

  
Portal niezbednikkobiety.com o książce Zwyczajne kobiety, Niezwykła mądrość.
  
zwyczajne kobiety

Jakiś czas temu pisałam Wam o pierwszej z pięciu książek, o których recenzję mnie poproszono. Dzisiaj prezentuję drugą z nich: „Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość” Rity Marie Robinson, która wywarła na mnie ogromne wrażenie.

Książka to wywiady z 11 różnymi, z pozoru zwyczajnymi kobietami.


Czytaj wiecej... w portalu niezbednikkobiety.com

  
Parenting.pl o książce Bez kontroli
  
Bez kontroli

Dyscyplina, konsekwencje, nagrody i kary – czy bez nich możliwe jest wychowanie dziecka na dobrego i mądrego dorosłego człowieka? Właściwie wszystkie poradniki i doświadczenia, którymi dysponuję, zaprzeczają temu stwierdzeniu. Przecież wyznaczanie granic i trzymanie odpowiedniej dyscypliny w domu są gwarantem bezpieczeństwa i spokoju, prawda? Tak sądziłam i szczerze mówiąc, to ciągle jeszcze tak sądzę, choć może nie tak drastycznie i stuprocentowo jak wcześniej. 


Czytaj wiecej... w portalu parenting.pl

  
Portal nakawie.pl o książce Zrozumieć Mężczyznę
  
zrozumieć mężczyznę

Rozmowy uchylają rąbka tajemnicy wewnętrznego świata mężczyzny. A ten obszerny krajobraz obejmuje zarówno kwestie relacji z samym sobą, z ojcem i matką, z życiowymi partnerkami, z dziećmi. Dotyka sfery pracy, zdrowia, seksualności i ludzkiego spełnienia. Autorzy z wdziękiem, humorem i mądrością odkrywają wyzwania stojące przed mężczyznami w różnym wieku oraz pokazują możliwości rozwoju i radzenia sobie w różnych sytuacjach.


Czytaj wiecej... w portalu nakawie.pl

  
Książka Kobiecość w portalu niezbednikkobiety.pl
  
Kobiecość

Autorka prezentuje w sposób bardzo prosty jak obudzić w sobie kobiecą stronę, o której często zapominamy, lub którą chowamy głęboko w sobie. W dzisiejszych czasach trzeba przecież być pewną siebie, odważną i rozpychającą się łokciami babą, która cechami bardziej przypomina płeć brzydką. W końcu jeśli kobieta wyraża swoje negatywne emocje – na pewno jest w trakcie „tych dni”. Kiedy płacze, zbyt głośno się śmieje – na pewno jest w trakcie „tych dni”. Ile razy to słyszałyśmy? Żeby opanować się, tłumić w sobie emocje i uczucia…


Czytaj wiecej... w portalu niezbednikkobiety.com