Wysyłka

  1. 1.    Podstawowy koszt przesyłki (tj. poprzez Pocztę Polską Kurier48) wynosi: 11,99 zł w przypadku przesyłki płatnej przy odbiorze oraz 9,99 zł w przypadku zamówienia płatnego z góry, poprzez przelew bankowy lub szybki przelew.
    2.    Podany w pkt. 1 podstawowy koszt przesyłki obejmuje koszt przesyłki na terenie Polski z dostawą do 3 dni roboczych od dnia wysłania zamówienia. Sklep zastrzega sobie możliwość zmiany polityki związanej z kosztem przesyłek.
    3.    Wysyłki są realizowane dwa razy w tygodniu tj. poniedziałek i czwartek każdego tygodnia.

    4.    W przypadku przesyłek zagranicznych, koszt wysyłki kalkulowany jest indywidualnie, na podstawie wagi i wg cennika Poczty Polskiej dla przesyłek zagranicznych.

 

Ceny i formy płatności

1.    Ceny towarów oferowanych na stronie internetowej Sklepu podane są w PLN i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki towaru. O łącznej cenie, wraz z podatkami, towaru będącego przedmiotem Zamówienia, a także o kosztach przesyłki Klient jest ponadto informowany w trakcie procedury składania Zamówienia.
2.    Sklep wystawia na zakupione towary fakturę VAT lub paragon.        
3.    Płatności dokonywane w naszym Sklepie są w pełni bezpieczne.
4.    Sklep udostępnia Klientowi następujące, możliwe formy zapłaty za zakupiony towar:

a)    zapłata przy odbiorze przesyłki („płatność za pobraniem”),
b)    zapłata przedpłatą – przelewem na konto bankowe Sklepu, (90 8642 1126 2012 1145 5446 0001 - PBS S.A.)
c)    zapłata poprzez przelew elektroniczny za pośrednictwem systemu Tpay.com

5.    W przypadku dokonywania płatności w formie przedpłaty lub poprzez system Tpay.com, termin na dokonanie płatności wynosi 3 dni od dnia złożenia Zamówienia.
6.    Obsługę płatności poprzez system Tpay.com prowadzi: Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Św. Marcin 73/6, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000412357, NIP 7773061579, REGON 30087843
7.    Sklep zastrzega, że zapłaty w formie pobrania (przy odbiorze przesyłki) można dokonać wyłącznie dla tych zamówień, które w całości są opłacone w formie pobrania.