Seria SHAUMBRA 15 poz.

29,90 zł

Magazyn SHAUMBRA nr 10 +...

  SPIS TREŚCITo ma sens /Geoffrey Hoppe/    4Czego chcesz? /Jean Tinder/    8Nowości wydawnicze    11Jaśniejsza strona ciemnej strony oświecenia /Lily von Beep/    15Skąd wiesz? /Jean Tinder/    21Kącik archiwalny – Mediacje    24Ludzie Shaumbry    26
Dostępny
Obniżka!
29,90 zł

Wcielone oświecenie... +...

 Kuthumi Lal Singh - Wcielone oświecenie... i co dalej Niniejszy zbiór zawiera dwa wykłady:Wołanie duszy oraz Tak! Jestem oświecony + Magazyn SHAUMBRA 3(9) 2017  
Dostępny
Obniżka!
19,90 zł

Spotkanie z duszą + Magazyn...

 Kuthumi Lal Singh - Spotkanie z duszą + Magazyn SHAUMBRA 2(8) 2017  
Dostępny
Obniżka!
23,94 zł

Podróż...

Niezwykła alegoria historii ludzkości ukazana w kontekście obecnej transformacji świadomości na Ziemi. Jedyny prawdziwy klucz do wewnętrzne przemiany to autentyczna miłość do siebie i akceptacja własnych kreacji.
Dostępny
Obniżka!
38,75 zł

Twórca, Lekcje Tobiasza,...

Ta książka zabierze cię w niezwykłą podróż – dwanaście lekcji tworzenia w Nowej Duchowej Energii na Ziemi to kluczowa wiedza oraz praktyczne wskazówki, w jaki sposób kreować swoje życie, wychodząc poza umysł i kierując się sercem.
Dostępny
Obniżka!
35,91 zł

Mistrzowie Nowej Energii, Adamus...

Autor daje praktyczne wskazówki, w jaki sposób nie pogubić się w otaczającym świecie chaosu oraz upadających systemów i paradygmatów, a zamiast szukać autorytetów na zewnątrz, odnaleźć własne mistrzostwo.
Dostępny
Obniżka!
37,80 zł

Żyj Swoją...

Autor tłumaczy obecną sytuację na Ziemi  i wyzwania ludzkiej świadomości. Odnajdziemy tu mądre wskazówki jak dbać o siebie podczas przechodzenia ze starej energii dualności w Nową Energię i jak przebiega proces duchowej transformacji.
Dostępny