Wszystkie książki 49 poz.

Obniżka!
39,20 zł

Przebudzona rodzina - Shefali...

Dr Shefali Tsabary
Oczekiwana
Obniżka!
39,20 zł

Przewlekłe zmęczenie i...

Dr Jacob Teitelbaum
Oczekiwana
34,80 zł

Sny w Nowej Energii + Magazyn...

  Tobiasz - Sny w Nowej Energii (wykład) + Magazyn SHAUMBRA 6 [12]/2017  
Dostępny
Obniżka!
75,19 zł

komplet: Najważniejsza...

  Promocyjny komplet dwóch książek Matta Kahna: Rewolucja Miłości + Najważniejsza odpowiedź
Dostępny
Obniżka!
41,65 zł

Synchrotyzowanie - Adamus...

  Synchrotyzowanie – neologizm stworzony przez Adamusa to proces, który pomaga przyjrzeć się własnym wierzeniom i przekonaniom, a następnie uwolnić te, które nie są już potrzebne. Wyprowadza „poza hipnozę” tych wszystkich, którzy chcą świadomie tworzyć swoją rzeczywistość.
Dostępny
Obniżka!
44,25 zł

Najważniejsza odpowiedź - Matt Kahn

Nie przegap tej książki. To katalizator zmian, którym obecnie  wszyscy podlegamy. To świeże powietrze, które po otwarciu okna wpada do dusznego pokoju. To szczery przyjaciel, który cię rozumie i prowadzi do Najważniejszej Odpowiedzi.
Dostępny
Obniżka!
36,00 zł

Era SIEBIE, Verla Ell Rey

Zapomnijcie o głębinach morza lub przestrzeni kosmicznej – ostateczną granicą ludzkości jest ŚWIADOMOŚĆ.
Dostępny
Obniżka!
41,40 zł

Wspomnienia Mistrza, Adamus...

Weź ze sobą JA ISTNIEJĘ i „miej je przy sobie” na każdym kroku swojej podróży. Wczuwaj się w nie. Żyj nim i obserwuj jak natura rzeczywistości oraz synchroniczność zmieniają twoje życie. Adamus Saint-Germain      
Dostępny
Obniżka!
39,10 zł

Terapia Wielowymiarowa - Barbara...

Technologia Wielowymiarowa to autorska metoda wspierająca ewolucję człowieka, szczególny charyzmat, ale i konkretne  know-how, umożliwiające wędrowanie po wyższych stanach świadomości.
Dostępny
Obniżka!
37,80 zł

Kurkumina - odpowiedź...

  dr Ajay Goel
Dostępny
Obniżka!
39,60 zł

Rewolucja Miłości, Matt Kahn

  Nieczęsto pojawia się książka z tak głębokim przesłaniem, a jednocześnie bez filozoficznego zadęcia czy górnolotnego języka. Oto przełomowe nauki o miłości – najpotężniejszym katalizatorze zmian i uzdrowienia.
Dostępny
29,90 zł

Anioły i Obcy - Adamus...

     
Dostępny
Obniżka!
29,93 zł

Zrozumieć...

Pierwsza część.
Dostępny
Obniżka!
29,93 zł

Zrozumieć...

Druga część bestslelleru Zrozumieć mężczyznę 1
Dostępny
Obniżka!
35,91 zł

Błękitna Prawda, David Deida

Co pewien czas ukazuje się książka, która może całkowicie odmienić nasze życie i przenieść nas na zupełnie nowy poziom funkcjonowania. Nikt na świecie tak jak Deida nie pisze o życiu, związkach i seksualności. 
Dostępny
Obniżka!
44,91 zł

Pierwotne Ciało Pierwotny...

Unikalny przewodnik po diecie i stylu życia, łączący paleolityczne potrzeby naszego ciała z wynikami najnowszych badań z dziedziny żywienia, metabolizmu i biochemii. Książka, która łamie dotychczasowe paradygmaty i mity o żywieniu.   
Oczekiwana
Obniżka!
35,91 zł

Kobiecość, Chameli Ardagh

Unikalny przewodnik dla współczesnych kobiet, które są gotowe i otwarte, by żyć pełnią życia, szanując zarówno swoją duchową naturę, cielesność oraz wyzwania związane z codziennym życiem.
Dostępny
Obniżka!
33,92 zł

Podróż...

Niezwykła alegoria historii ludzkości ukazana w kontekście obecnej transformacji świadomości na Ziemi. Jedyny prawdziwy klucz do wewnętrzne przemiany to autentyczna miłość do siebie i akceptacja własnych kreacji.
Dostępny
Obniżka!
38,75 zł

Twórca, Lekcje Tobiasza,...

Ta książka zabierze cię w niezwykłą podróż – dwanaście lekcji tworzenia w Nowej Duchowej Energii na Ziemi to kluczowa wiedza oraz praktyczne wskazówki, w jaki sposób kreować swoje życie, wychodząc poza umysł i kierując się sercem.
Dostępny
39,90 zł

Konstelacje Archetypowe, Joy Manne

Książka pozwala wyjść poza stare schematy rodzinne. Dzięki bajkom i archetypom możemy przekroczyć utrwalone wzorce, co sprawia, że pojawia się uwolnienie i świadomy wybór. Kolejny krok po ustawieniach rodzinnych Hellingera. Uwaga! Sprzedaż do wyczerpania nakładu.
Dostępny
Obniżka!
37,80 zł

Soul Body Fusion, Jonette Crowley

Soul Body Fusion to prosty proces, który każdy może robić dla siebie i innych, przywracając harmonię na każdym poziomie życia. Boskość i człowieczeństwo wreszcie zestrojone razem.
Dostępny
Obniżka!
35,91 zł

Mistrzowie Nowej Energii, Adamus...

Autor daje praktyczne wskazówki, w jaki sposób nie pogubić się w otaczającym świecie chaosu oraz upadających systemów i paradygmatów, a zamiast szukać autorytetów na zewnątrz, odnaleźć własne mistrzostwo.
Dostępny
Obniżka!
37,80 zł

Żyj Swoją...

Autor tłumaczy obecną sytuację na Ziemi  i wyzwania ludzkiej świadomości. Odnajdziemy tu mądre wskazówki jak dbać o siebie podczas przechodzenia ze starej energii dualności w Nową Energię i jak przebiega proces duchowej transformacji.
Dostępny
39,90 zł

Plemię Wielu...

  Uwaga! Sprzedaż do wyczerpania nakładu.   
Dostępny
39,90 zł

Zwyczajne Kobiety,...

Oto prawdziwie kobieca strona duchowej podróży – sprowadzenie jej na ziemię i objęcie wszystkiego, co oznacza bycie człowiekiem.  Szczere, intymne rozmowy z kobietami – nauczycielkami duchowymi, które żyją i wyglądają jak każdy z nas. Uwaga! Sprzedaż do wyczerpania nakładu.
Dostępny
39,90 zł

Diament w Twojej kieszeni, Gandaji

Uwaga! Sprzedaż do wyczerpania nakładu.
Dostępny